http://www.panasonic-parallel.com/new/images/parallel/panasonic.png

34 24 41 88 021

Info@panasonic-parallel.com

http://www.panasonic-parallel.com/new/images/parallel/panasonic.png

محاسبه گر آنلاین مکالمات

 

 

 

 

 

سیستم های محاسبگرپارالل که اطلاعات مراکز تلفن را در خود ذخیره کرده و در صورت نیاز درکامپیوتر تخلیه می کند.

*قابلیت ثبت تماس ها بر اساس تمامی اطلاعات و مشخصات کامل تماس ها مانند تاریخ تماس،ساعت تماس،خط شهری،شماره داخلی،شماره خط تماس گیری شده،شماره ورودی،نام داخلی،نوع تماس،مدت تماس،شهری که با ان تماس انجام شده و مبلغ.

*قابلیت لیست گزارشات و گرفتن پرینت اطلاعات به 2 صورت فارسی ولاتین.

*قابلیت محدود کردن (فیلتر) اطلاعات ثبت شده در لیست گزارشات بصورت های متنوع دلخواه بر اساس مشخصات کامل تماس ها(تاریخ، ساعت، شماره داخلی، خط شهری و....)

*امکان وارد نمودن مشخصات فردی کاربرداخلی از قبیل نام و نام خانوادگی داخلی ،کد پرسنلی،تاریخ عضویت ، ادرس و.... که برای گرفتن گزارشات ،علاوه برشماره داخلی، اسم و مشخصات فردی استفاده کننده از داخلی نیز نمایش داده می شود.

*قابلیت وارد نمودن شماره ها در دفتر تلفن و ثبت تماس های خروجی همراه با اسم ومشخصات فرد تماس گیرنده ،همچنین دارا بودن بانک شهری که سبب نمایش نام شهر در لیست گزارشات می شود.

*دارای تنظیمات برای ثبت و یا عدم ثبت شماره های دلخواه در لیست گزارشات .

*امکان تنظیم سربرگ صفحات گزارشات برای پرینت .

#گزارش گیری متنوع از اطلاعات

*در قسمت گزارش گیری می توان اطلاعات را به هر صورت که مطابق خواسته است فیلتر کرده و گزارش گیری نمود.

*صدور فیش برای تلفن های داخلی بدین صورت که برای هر داخلی بر اساس تماس هایش قبض تهیه کرده و زمان و مبلغ مکالمات اعم از شهری ، بین شهری ،خارجه ،موبایل وهمچنین در اخر به صورت کلی همراه با مشخصات فردی شخص نشان می دهد.

*صدور گزارش جزء که ریز تماسها بر اساس مشخصات کامل ان ها (تاریخ،ساعت،شماره داخلی، خط شهری،مبلغ و...)را بصورت صفحات پرینت اماده ی چاپ می کند.

*گزارش گیری کلی داخلی ها وصدور گزارشات بر اساس code Acc ،گزارش گیری بر اساس خط شهری و همچنین تهیه ی قبض بر اساس هر گونه فیلتر اعمال شده.

*امکان مشاهده وگزارشات تماس های داخلی به داخلی(درمراكزي كه داراي اين خروجي ميباشند).

*گزارشات اماری : که گزارشات و تماس ها رابصورت تفکیک شده در دو گروه:

1.شماره تلفن ها: کلیه ی شماره هایی که توسط داخلی ها با ان ها تماس گرفته شده.

2.داخلی ها :کلیه ی داخلی هایی که تماس گرفته اند .

که با هر2 بارکلیک بر روی هر کدام ریز اطلاعات نمایش داده می شود.

-*قابلیت تعریف گروه در نرم افزارو قراردادن داخلی ها در گروه های مربوط ،مانند  گروه حسابداری ،تولید ،مدیریت ، بازرگانی....و تهیه ی گزارش بر اساس گروه مورد  نظر.

-*امکان تعریف کاربر ،سطح دسترسی برای هر کاربر،گذاشتن کلمه ی رمز  و  امکان مشاهده ومدیریت بر نرم افزار( مشاهده ی کارکرد USER که در چه تاریخی ، چه ساعتی،چه عملیات با نرم افزار و اطلاعات انجام شده.

-* گزارش ترکیبی از ایتم های بالاحدود 120نوع گزارش مدیریتی مختلف و....

این دستگاه در تمامی هتلها و مراکز عمومی، ادارات و شرکتهایی که دارای سانترال هستند قابل استفاده می باشد چنانچه بخواهیم ریز مکالمات هر داخلی را محاسبه نماییم این سیستم این امکان را به ما می دهد تا در اسرع وقت کیفیت کار هر یک از کارمندان را از طریق مکالمات روزانه تلفنی بسنجیم این دستگاه هم اکنون در بیشتر هتلها –پادگانها- شرکتهای دولتی وخصوصی – مراکز تفریحی وبیمارستانی در حال انجام کار می باشد.

 

 

MOHASEBGAR MODEL F4

ابعاد دستگاه : 4/4*8/13*8/20

ااین مدل دارای حافظه 40000 تا 60000 رکورد ميباشد و به صورت آنلاین وآفلاین ميتواند كاركند و دارای يك موزیک يك دقيقه اي می باشد..

 

 

 • این مدل دارای حافظه 40000 تا 60000 رکورد ميباشد و به صورت آنلاین وآفلاین ميتواند كاركند و دارای يك موزیک يك دقيقه اي می باشد.
 • در زیر دستگاه دو درگاه RS232 قرار دارد که یکی جهت دریافت اطلاعات از مرکز تلفن که 9پین مادگی و دیگری جهت تخلیه اطلاعات بر روی کامپیوتر که 15پین مادگی می باشد .
 • در کنار دستگاه یک سوکت جهت خروجی موزیک هلد که شخص کاربر می تواند از آن به عنوان موزیک پشت خط(هلد) استفاده کند.
 • در جلوی پنل دستگاه یک ال سی دی درصد حافظه پر شده و اتصال دستگاه به کامپیوتر رانشان ميدهد.
 • در دستگاه محاسبگر مدل F4 یک بازر جهت آگاهی کاربر از دریافت اطلاعات از مرکز تلفن (با آمدن هر رکورد دستگاه یک بوق میزند)و همچنین پر شدن 99درصدی حافظه(آلارم جهت تخلیه) تعبیه شده است که بسته به نیاز کاربر می توان آنها را قطع کرد.
 

MOHASEBGAR MODEL 7S

ابعاد دستگاه : 4/4*8/13*8/20

ااین مدل دارای حافظه 10000 تا 15000 رکوردبوده و به صورت آنلاین وآفلاین کار می کند.

 

 

 • این مدل دارای حافظه 10000 تا 15000 رکوردبوده و به صورت آنلاین وآفلاین کار می کند.
 • در زیر دستگاه دو درگاه RS232 قرار دارد که یکی جهت دریافت اطلاعات از مرکز تلفن که 9پین مادگی و دیگری جهت تخلیه اطلاعات بر روی کامپیوتر که 15پین مادگی می باشد .
 • در جلوی پنل دستگاه در سمت چپ 3 ال ای دی و در سمت راست یک 7Segment دیده می شود که ال ای دی اول از سمت راست به رنگ سبزونشان دهنده روشن بودن دستگاه است و ال ای دی دوم به رنگ زرد که نشان دهنده دریافت اطلاعات از مرکز تلفن است(با آمدن هر رکورد دستگاه یک چشمک می زند)و ال ای دی سوم به رنگ قرمز جهت پاک کردن اطلاعات است(هنگامی که نرم افزار RUN شود کلیه اطلاعات به صورت خودکار خوانده و پاک می شود) و 7Segmentسمت راست درصد پر بودن حافظه را به ما نشان میدهد.
 • بر روی دستگاه محاسبگر مدل + 7S یک بازر جهت آگاهی کاربر از دریافت اطلاعات از مرکز تلفن (با آمدن هر رکورد دستگاه یک بوق میزند)و همچنین پر شدن 99درصدی حافظه(آلارم جهت تخلیه) تعبیه شده است که بسته به نیاز کاربر می توان آنها را قطع کرد.
 

MOHASEBGAR MODEL F1

اندازه: 240*155*25mm

این مدل دارای حافظه 10000 تا 15000 رکورد و به صورت آفلاین کار می کند.

 

 • این مدل دارای حافظه 10000 تا 15000 رکورد و به صورت آفلاین کار می کند.
 • در زیر دستگاه یک در گاه RS232 قرار دارد که 9 پین مادگی است که با یک کابل به مرکز تلفن وصل و اطلاعات دریافت ومجدداجدا شده و با یک کابل دیگر به کامپیوتر متصل و عمل تخلیه اطلاعات انجام  می گردد که این مدل آفلاین می باشد.
 • در جلوی پنل دستگاه در سمت راست 3 ال ای دی و در سمت چپ تعداد 10 ال ای دی دیده می شود که ال ای دی اول از سمت راست به رنگ سبزونشان دهنده روشن بودن دستگاه است و ال ای دی دوم به رنگ زرد که نشان دهنده دریافت اطلاعات از مرکز تلفن است(با آمدن هر رکورد دستگاه یک چشمک می زند)و ال ای دی سوم به رنگ قرمز جهت پاک کردن اطلاعات است و فرق این مدل با سایر دستگاه ها این است که خواندن و پاک کردن اطلاعات از روی سخت افزار توسط کاربر انجام می شود ولی در دو مدل دیگر ای کار به صورت اتوماتیک با وارد شدن به نرم افزار انجام می گردد(اگر دستگاه روشن و به کامپیوتر وصل باشد) و مشخصه دیگری که روی سخت افزار دیده می شود در صد حافظه است که با 10 ال ای دی دیده میشود که به ازای هر 10 درصد حافظه یک ال ای دی از سمت راست روشن و درصد حافظه را نشان می دهد .
 • در دستگاه F1 مشخصه ای تحت عنوان بازر وجود ندارد که پرشدن ودریافت اطلاعات از مرکز را نشان بدهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
    
 

 

   

 

 

 
    
   
 

 

 

گالری تصاویر

درباره پارالل

شرکت پارالل مجری نصب و راه اندازی سیستمهای مخابراتی و نظارت تصویری
خیابان شریعتی بالاتر از مطهری بن بست ناز شماره  17

 تلفن تماس  : 34  24  41  88  - 021

Email :  info@panasonic-parallel.com

Top of Page